Informacja dotyczaca plików ciasteczek (cookies)

   Aktualności Promocja arrow O firmie
piątek, 27 kwiecień 2018
  
  
MENU GŁÓWNE
Aktualności Promocja
O firmie
Współpraca
Szukaj
Kontakt
Certyfikaty
Zamów bezpłatny pomiar
OKNA
Okna PCV
Okna drewniane
Okna aluminiowe
Okna energooszczędne
Drzwi wewnętrzne
Drzwi zewnętrzne
Porta
Mikea
DRE
OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA
CZYSTY DOM - NOWOŚĆ!!!
Rolety zewnętrzne
Roletki materiałowe
Żaluzje
Bramy garażowe
Markizy
Szafy - kuchnie
Uslugi hydrauliczne

ZADZWOŃ!
Tel. 668 135 704


                                                           

Polecamy
O FIRMIE

Firma P.P.H.U „Młynarski” założona została w 2001 roku przez Grzegorza Młynarskiego, jej obecnego właściciela. Początek działalności firmy, to głównie sprzedaż stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium.

Doświadczenie zdobyte na tym polu oraz zadowolenie klientów korzystających z usług firmy pozwoliło nam na stopniowe rozszerzanie asortymentu i wzbogacanie oferty o kolejne produkty z szeroko pojętej branży budowlanej. Rok 2006 okazał się przełomowym w dotychczasowej historii firmy. Wyodrębnione zostały dwa podstawowe kierunki rozwoju naszego przedsiębiorstwa, którymi są: usługi budowlane oraz systemy zabudowy wnętrz.

Przy doborze kontrahentów, których produkty oferujemy naszym klientom kierowaliśmy się i kierujemy jednym bardzo ważnym kryterium, a mianowicie wysoką jakością.


W roku 2010 nasza firma rozszerza swoją działalność i pragnie przedstawić Państwu swoją nową ofertę. Są to usługi związane z kompleksowym utrzymaniem czystości w budynkach mieszkalnych.

Dbając o profesjonalność naszych usług pragniemy skupić się na utrzymaniu czystości w Państwa domach. Dlatego chcemy Państwu zaproponować naszą szeroką ofertę, w której każdy może znaleźć ofertę dla siebie. Oferujemy kompleksową usługę utrzymania czystości w formie zleceń jednorazowych oraz stałych – cyklicznych. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Państwa oczekiwań.

Korzystamy z profesjonalnych środków czystości, które oprócz doskonałych właściwości myjących, dezynfekujących, pielęgnujących są ekologiczne i mają przyjemny zapach. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje skuteczne sprzątanie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.