Informacja dotyczaca plików ciasteczek (cookies)

   Aktualności Promocja arrow Okna aluminiowe
piątek, 27 kwiecień 2018
  
  
MENU GŁÓWNE
Aktualności Promocja
O firmie
Współpraca
Szukaj
Kontakt
Certyfikaty
Zamów bezpłatny pomiar
OKNA
Okna PCV
Okna drewniane
Okna aluminiowe
Okna energooszczędne
Drzwi wewnętrzne
Drzwi zewnętrzne
Porta
Mikea
DRE
OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA
CZYSTY DOM - NOWOŚĆ!!!
Rolety zewnętrzne
Roletki materiałowe
Żaluzje
Bramy garażowe
Markizy
Szafy - kuchnie
Uslugi hydrauliczne

ZADZWOŃ!
Tel. 668 135 704


                                                           

Polecamy
STOLARKA ALUMINIOWA

Image

Profile aluminiowe to stosunkowo najrzadziej wykorzystywany system w branży stolarki otworowej, co nie oznacza, ustępuje jakością oraz spectrum zastosowania pozostałym dwom systemom. Realizując wiele inwestycji nie bez powodów zdecydowaliśmy się na ten materiał. Dlaczego? Poniżej podamy kilka argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem.

Aluminium to materiał lekki, wytrzymały i długowieczny. Jego elastyczność i w obróbce pozwala wytwarzać produkty w szerokiej gamie kształtów i kolorów. Wykonane z niego okna i drzwi są stabilne, estetyczne, odporne na zmienne czynniki atmosferyczne oraz nie wymagają dużych zabiegów pielęgnacyjnych. Aluminium ma szerokie zastosowanie w prostych elementach jak i skomplikowanych przeszklonych konstrukcjach fasad biurowych czy ogrodach zimowych.

Oferujemy Państwu dwa systemy profili aluminiowych renomowanego producenta w wariancie bez izolacji termicznej oraz z izolację termiczną. Pozwalają one na wykonanie między innymi następujących produktów:
- okien i drzwi
- ogrodów zimowych
- witryn
- ścian fasadowych
- wiatrołapów.

W obu profilach można zastosować wkłady szybowe o różnej grubości, tak aby dostosować produkt finalny do indywidualnych potrzeb klienta.

Image